Disponibilitate: În Stoc
Cod produs: 11041
Pretul produsului contine inclusiv taxa verde, in valoare de 0.90 Lei
| Fasung:: | E14 |
| Putere:: | 2.5W (Echivalentul unui bec incandescent de 25W - 30W) |
| Voltaj: | 220-240V |
| Frecventa: | 50-60 HZ |
| Flux luminos: | 250 LM |
| Dimensiune: | Ø40*L 110 mm |
| Culoare Lumina: | 3000K Lumina Calda |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40 ~ 55 ˚ C |
| Unghi lumina: | 360˚ |
| Material: | aluminiu + plastic |
| Culoare corp: | alb |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 60 grame |