Disponibilitate: În Stoc
Cod produs: 158590
Pretul produsului contine inclusiv taxa verde, in valoare de 0.90 Lei
Codurile produselor care fac parte din aceasta oferta sunt urmatoarele: 1585, 1586, 1569, 1568, 1566, 1579, 1580, 1587, 1588, 1570, 1567.
*PRETUL ESTE CALCULAT PENTRU:
-PROIECTOR LED 10W DE EXTERIOR CU LUMINA CALDA (Pret: 62.00 Lei)
-PROIECTOR LED 10W DE EXTERIOR CU LUMINA RECE (Pret 62.00 Lei)
- PROIECTOR LED 20W DE EXTERIOR CU LUMINA CALDA (Pret 111.00 Lei)
Pretul celor 3 Proiectoare LED fara discount-ul de 10% este 235 Lei
| Forma / Culoare Carcasa: | dreptunghi (orientabil) / gri |
| Culoare Lumina: | 3000K Lumina Calda |
| Putere: | 10W (Echivalentul unui spot halogen de 95W-100W) |
| Tip LED: | COB |
| Numar LED-uri: | 1 |
| Voltaj: | 85-265V |
| Flux luminos: | 1000 LM |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40°C~ 55°C |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 120° |
| Dimensiuni: | 115mm*85mm*H70mm |
| Protectie la Praf si Umiditate: | IP 65 |
| Material: | aluminiu + sticla termorezistenta |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 440 grame |
| Forma / Culoare Carcasa: | dreptunghi (orientabil) / gri |
| Culoare Lumina: | 6000K Lumina Rece |
| Putere: | 10W (Echivalentul unui spot halogen de 95W-100W) |
| Tip LED: | COB |
| Numar LED-uri: | 1 |
| Voltaj: | 85-265V |
| Flux luminos: | 1000 LM |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40°C~ 55°C |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 120° |
| Dimensiuni: | 115mm*85mm*H70mm |
| Protectie la Praf si Umiditate: | IP 65 |
| Material: | aluminiu + sticla termorezistenta |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 440 grame |
| Forma / Culoare Carcasa: | dreptunghi (orientabil) / negru |
| Culoare Lumina: | 6000K Lumina Rece |
| Putere: | 10W (Echivalentul unui spot halogen de 95W-100W) |
| Tip LED: | COB |
| Numar LED-uri: | 1 |
| Voltaj: | 85-265V |
| Flux luminos: | 1000 LM |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40°C~ 55°C |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 120° |
| Dimensiuni: | 185mm*170mm*55mm |
| Protectie la Praf si Umiditate: | IP 65 |
| Material: | aluminiu + sticla termorezistenta |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 850 grame |
| Forma / Culoare Carcasa: | dreptunghi (orientabil) / gri |
| Culoare Lumina: | 6000K Lumina Rece |
| Putere: | 10W (Echivalentul unui spot halogen de 95W-100W) |
| Tip LED: | COB |
| Numar LED-uri: | 1 |
| Voltaj: | 85-265V |
| Flux luminos: | 1000 LM |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40°C~ 55°C |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 120° |
| Dimensiuni: | 115mm*85mm*H70mm |
| Protectie la Praf si Umiditate: | IP 65 |
| Material: | aluminiu + sticla termorezistenta |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 450 grame |
| Forma / Culoare Carcasa: | dreptunghi (orientabil) / galben |
| Culoare Lumina: | 5500K Lumina Rece + Lumina intermitenta Rosie |
| Putere: | 10W (Echivalentul unui spot halogen de 95W-100W) |
| Tip LED: | COB |
| Numar LED-uri: | 1 |
| Alimentare: | 85 - 265V + incarcator auto 12V |
| Flux luminos: | 1000 LM |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40°C~ 55°C |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 120° |
| Dimensiuni: | 240mm*148mm*H115mm |
| Protectie la Praf si Umiditate: | IP 65 |
| Material: | aluminiu + sticla termorezistenta |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.220 grame |
| Forma / Culoare Carcasa: | dreptunghi (orientabil) / negru |
| Model: | Cu senzor de miscare |
| Culoare Lumina: | 3000K Lumina Calda |
| Putere: | 10W (Echivalentul unui spot halogen de 95W-100W) |
| Tip LED: | COB |
| Numar LED-uri: | 1 |
| Alimentare: | 85 - 265V |
| Flux luminos: | 1000 LM |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40°C~ 55°C |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 120° |
| Dimensiuni: | 155mm*115mm*H105mm |
| Protectie la Praf si Umiditate: | IP 65 |
| Material: | aluminiu + sticla termorezistenta |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 630 grame |
| Forma / Culoare Carcasa: | dreptunghi (orientabil) / negru |
| Model: | Cu senzor de miscare |
| Culoare Lumina: | 6000K Lumina Rece |
| Putere: | 10W (Echivalentul unui spot halogen de 95W-100W) |
| Tip LED: | COB |
| Numar LED-uri: | 1 |
| Alimentare: | 85 - 265V |
| Flux luminos: | 1000 LM |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40°C~ 55°C |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 120° |
| Dimensiuni: | 155mm*115mm*H105mm |
| Protectie la Praf si Umiditate: | IP 65 |
| Material: | aluminiu + sticla termorezistenta |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 630 grame |