Disponibilitate: În Stoc
Cod produs: 17101
Pretul produsului contine inclusiv taxa verde, in valoare de 0.90 Lei
| Tip: | orientabil |
| Forma / Culoare rama: | patrat / argintiu |
| Culoare Lumina: | 6000K Lumina Rece |
| Putere: | 12W (Echivalentul unui spot halogen de 115W-125W) |
| Tip LED: | SMD |
| Numar LED-uri: | 12 |
| Voltaj: | 150-265V |
| Frecventa: | 50-60 HZ |
| Flux luminos: | 1200LM |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40°C~ 55°C |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 60˚ |
| Dimensiuni: | L175mm*175mm*H40mm |
| Decupaj: | L155mm*153 |
| Material: | aluminiu |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 580 grame |