Disponibilitate: In Stoc
Cod produs: 2169
Pretul produsului contine inclusiv taxa verde, in valoare de 0.90 Lei
| Fasung:: | G 4 |
| Putere:: | 2.5W |
| Voltaj: | 12V DC |
| Frecventa: | 50-60 HZ |
| Flux luminos: | 220-250 LM |
| Numar leduri:: | 48 |
| Dimensiune: | Ø13mm*L 37 mm |
| Culoare Lumina: | 3000K Lumina Calda |
| Temperaturi ale mediului ambiant cuprinse intre: | -40 ~ 55 ˚ C |
| Unghi lumina: | 360˚ |
| Material: | aluminiu + silicon |
| Culoare corp: | Transparent |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 10 grame |