Disponibilitate: În Stoc
Cod produs: 1070
Pretul produsului contine inclusiv taxa verde, in valoare de 0.90 Lei
| Forma / Culoare rama: | patrat / alb |
| Culoare Lumina: | 2700 K WARM |
| Putere: | 8W |
| Tip LED: | SMD |
| Voltaj: | 100-240V |
| Frecventa: | 50-60 HZ |
| Flux luminos: | 432-504LM |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Dimensiuni: | 200*200*32mm |
| Material: | ABS + sticla securizata |
| Garantie: | 2 ani |