Disponibilitate: În Stoc
Cod produs: 1026
Pretul produsului contine inclusiv taxa verde, in valoare de 0.90 Lei
| Forma / Culoare rama: | rotund / roz |
| Culoare Lumina: | 2700K Lumina Calda |
| Putere: | 7W |
| Tip LED: | SMD |
| Numar LED-uri: | 20 |
| Voltaj: | 100-240V |
| Frecventa: | 50-60 HZ |
| Flux luminos: | 630LM |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 180° |
| Dimensiuni: | 260mm*H100mm |
| Material: | acril |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 500 grame |