Disponibilitate: În Stoc
Cod produs: 1052
Pretul produsului contine inclusiv taxa verde, in valoare de 0.90 Lei
| Tip: | incastrata |
| Forma / Culoare rama: | rotund / alb |
| Culoare Lumina: | 2700K Lumina Calda |
| Putere: | 4W |
| Tip LED: | SMD |
| Numar LED-uri: | 54 |
| Voltaj: | 100-240V |
| Frecventa: | 50-60 HZ |
| Flux luminos: | 360LM |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 180° |
| Dimensiuni: | Ø185mm*H30mm |
| Decupaj: | Ø170mm |
| Material: | ABS + sticla securizata |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 380 grame |