Disponibilitate: În Stoc
Cod produs: 1033
Pretul produsului contine inclusiv taxa verde, in valoare de 0.90 Lei
| Forma / Culoare rama: | rotund / alb + argintiu |
| Culoare Lumina: | 7000K Lumina Rece |
| Putere: | 12W |
| Tip LED: | SMD |
| Numar LED-uri: | 24 |
| Voltaj: | 100-240V |
| Frecventa: | 50-60 HZ |
| Flux luminos: | 1000LM |
| Durata de functionare: | 50.000 ore |
| Unghi lumina: | 180° |
| Dimensiuni: | 290mm*H100mm |
| Material: | acril + aluminu |
| Garantie: | 2 ani |
| Greutate: | 650 grame |